Rezulati literarnog i likovnog natječaja "Kaštelanov san u kamenu"

Autor: Mihaela Tafra, 25. 4. 2014.

Na Natječaj je pristiglo 110 radova iz 34 srednje škole Republike Hrvatske, od čega 63 literarna rada iz 21 škole i 47 likovnih radova iz 13 škola.

Radovi se mogu pogledati u foto.galeriji.

Članice povjerenstva za izbor literarnih radova Vinka Banović, prof.; Zorica Mimica, prof. i Ivana Vlahović, prof. izabrale su tri najuspješnija rada:

1. Anamaria Malešević; mentorica: Višnja Jukić, prof.; Ženska opća gimnazija Družbe sestara milosrdnica s pravom javnosti, Zagreb

"KAŠTELAN U SNU OD KAMENA:

DRAGOM ČITATELJU..."

2. Ena Ranogajec; mentorica Vera Bilandžić, prof.; Isusovačka klasična gimnazija Osijek

"KAŠTELAN U SNU OD KAMENA"

3. Josipa Držaić; mentorica: Tihana Vučić, prof.; Gospodarska škola Varaždin

"TRAJANJE U SNU OD KAMENA"

Povjerenstvo za odabir i vrednovanje likovnih radova u sastavu prof.dr.sc. Kažimir Hraste, Orjana Fistanić, prof. i Zdravko Cota, prof.  odabralo je sljedeće radove:

1. Agata Lučić; mentor: Jure Kokeza, prof.; Škola primjenjene umjetnosti i dizajna Zagreb

"PJESNIČKO-GRAFIČKA MAPA PO PJESMAMA JURE KAŠTELANA"

2. Kristina Kos; mentor: Tihomir Fischer, prof.; Škola primjenjene umjetnosti i dizajna Osijek

"SAN U KAMENU"

3. Mia Minigo; mentorica: Višnja Mach Orlić; Škola likovnih umjetnosti Split

"KAŠTELAN PREMJEŠTA PLANINE"

Autori najuspješnijih radova i njihovi mentori svoje će nagrade i priznanja primiti poštom na adresu škole.

Mape sa preslikama literarnih radova i fotografijama likovnih radova bit će objavljene do 30. travnja na našoj web stranici.

Čestitamo svim sudionicima Natječaja, a posebno pobjednicima!