Datum objave: 31. kolovoza 2023.
Kategorija: Naslovnica

Aktivnosti Centra izvrsnosti SDŽ

U prilogu dostavljamo Natječaje za  sudjelovanje u izvannastavnim programima CI SDŽ za školsku godinu 2023./2024.: Dalmatinski suvenir, Čuvari baštine, CIMAJ, RAST te novi program RoboStart.

Također podsjećamo i na sudjelovanje u izvanškolskim aktivnostima, dostavljamo i Javni poziv za prijavu zainteresiranih odgojno-obrazovnih djelatnika za rad u programima CI SDŽ (CI matematike, CI prirodoslovlja, CI novih tehnologija i informatike) kao i Natječaj za prijavu stručnih suradnika za održavanje radionica u navedenim izvanškolskim programima.

U pojedinačnim Natječajima se nalaze svi detalji oko prijava kao i na našim službenim stranicama ci-sdz.hr.

Engleski jezik : Digitalni sadržaji

Creating sustainability together-project (part 1) Poveznice na multimedijske i interaktivne sadržaje: Self-Assessment Form Basic vocabulary Skills   Problem solving-SEN 25 spotted issues at school Choice board Choose your skill   Obrazac „Metodičkih preporuka za...