Datum objave: 11. listopada 2021.
Kategorija: Novosti

[vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Nacionalna oznaka kvalitete školskog eTwinning projekta WAITT”][vc_column_text]Školski  eTwinning  projekt  „WAITT – We Are All In This Together“ nagrađen je nacionalnom oznakom kvalitete koja se dodjeljuje nastavnicima i školama za suradnju na izvrsnim eTwinning projektima.

U projektu su osim učenica 4. razreda hotelijersko-turističkog tehničara (šk. god. 2019./2020.) i  profesorice Milene Popović, sudjelovali učenici i nastavnici srednjih škola iz Italije, Poljske i Španjolske.

Posebno veseli što je projekt osim oznake kvalitete hrvatske nacionalne agencije dobio i oznake kvalitete poljske, talijanske i španjolske agencije čime je svim sudionicama potvrđena visoka razina rada na eTwinning aktivnostima.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column][vc_images_carousel images=”1513,1512,1514″][/vc_column][/vc_row]

Erasmus poziv

Poštovane kolege, Od 1. rujna 2024. godine počinje drugi ciklus Erasmus akreditacije u području odgoja i općeg obrazovanja u našoj školi. Pozivamo sve zainteresirane kolege da se prijave i pridruže Erasmus timu. U prilogu je popis potrebne dokumentacije koju možete...