SUFINANCIRANJE UDŽBENIKA ZA ŠK.GOD.2020./2021. - GRAD OMIŠ

Autor: Tereza Srdelić, 18. 8. 2020.

Grad Omiš raspisuje Javni poziv za podnošenje zahtjeva za ostvarivanje prava na novčanu potporu radi nabave udžbenika za srednje škole za školsku godinu 2020./2021. Prijave se podnose putem Obrasca za prijavu  elektronskim putem na e-mail adresu: katarina.pupacic@omis.hr, poštanskim putem na adresu: Grad Omiš, Trg kralja Tomislava 5/1, 21310 Omiš ili osobno na pisarnicu Grada Omiša.

Radi provođenja mjera prevencije od širenja koronavirusa, preporuka je da se preuzimanje obrazaca i podnošenje zahtjeva odvija elektronskim ili poštanskim putem. Ukoliko je zainteresirana strana u nemogućnosti preuzeti obrazac/podnositi zahtjev na jedan od preporučenih načina, to može učiniti osobno uz poštivanje svih propisanih epidemioloških mjera.

Rok za podnošenje prijava je 30. rujna 2020. godine.

Srednja škola "Jure Kaštelan" Omiš / Trg kralja Tomislava 2, HR-21310 Omiš / ss-jkastelan-omis.skole.hr / ured@ss-jkastelan-omis.skole.hr